Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
2-slaapkamer Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo biedt uitzicht op de stad en bevindt zich op 25 minuten loopafstand van Hermenegildo Barcellos-stadion in Arraial do Cabo. Dit 96 m² grote appartement biedt moderne faciliteiten, zoals Wi-Fi en benodigdheden zoals privé-autoparkeren voor autoreizigers.
Dit appartement is op afstand van 2 km van het Oceanografisch Museum te vinden. Deze 2-badkamer accommodatie is op 10-minuten rijafstand van het strand Forno. Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo is op op 2,1 km van Onze-Lieve-Vrouw-van-Remedioskerk gelegen.
Deze accommodatie biedt gasten een balkon, een woonkamer en een keuken, evenals modern comfort zoals airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in het appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo een complete keuken met een koelkast, een oven en glaswerk. Dit appartement is op 15 minuten rijden van Cabo Frio luchthaven.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Privéstrand
- Lift
- Rookdetectors
Horeca
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo.
Gasten van Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Portico van Arraial do Cabo, binnen 14 minuten wandelen ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Cable camp (2 km) en de Dogs House (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo?
Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Heeft dit appartement een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo?
Apartamento De Frente A Prainha - Arraial Do Cabo bestaat uit 96 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
Het appartement biedt plaats aan maximaal 7 gasten.